Product nr.33322

Lot 38m2 oud Belgisch hardsteen

Prijs: Op aanvraag
Omschrijving

Benaming: Belgisch hardsteen / arduin / blauwsteen

Materiaal: Hardsteen

Kleur: Donkergrijs verzoet

Type: Oud

Herkomst: België

Leverbaar:op 3 pallets / kratten

Opmerking: 38 m²

Informatie / offerte opvragen